Pomôžme zachrániť životy počas Korony

Pomôžme zachrániť životy počas Korony

Zdravím všetkých dobrých ľudí.

Hľadám ľudí, ktorí mi pomôžu zachrániť životy. Reálne – Tu a teraz. Priamo návrhy opatrení. Opatrenia, ktoré vyšli z dátových analýz. Opatrenia, ktoré dokážu znížiť úmrtnosť asi o 2% ľudí.

To je len pri 10000 infikovaných 200 ľudí, ktorí nemusia zomrieť.

Hľadám odborníkov z medicíny, politiky, vlády, štátnej správy a médií. Priame osobné a telefonické kontakty.

Spájame ľudí, ktorí sa neboja vidieť pravdu. Holú pravdu takú, aká je. Ľudí, ktorí sú ochotní nenechať sa zmanipulovať povrchnými mediálnymi informáciami a zastrašovaním obyvateľstva. Ľudí, ktorí sú ochotní vidieť štatistiky a konať podľa toho, čo z nich vyplýva… Ľudí, ktorí sa nenechajú vtiahnuť do agendy finančných skupín, ktoré zarábajú na tejto “Korona kríze”.

Som dátový analytik a niektoré z analýz sú fakt jasné a jednoduché!


Čo napríklad vyšlo z analýz:

 • Asi 20% ľudí z ľudí, ktorí sa stretli s Koronou, je imúnnych voči Korone, vôbec ju nedostane a ani ju nešíri.
 • Ďalších asi 40% ľudí prekoná Koronu, ale ani nevie, že ju malo, lebo nemá príznaky a neboli na teste. Na začiatku ju šíria a keď ju prekonajú a plne vyzdravejú, UŽ JU NEŠÍRIA.
 • Týchto spolu 60% ľudí bude už imúnnych, pretože Korona, podobne ako obyčajná chrípka, sa dá iba málokedy dostať 2x po sebe.

Návrhy:

 • Títo ľudia, ktorí sa už stretli alebo prekonali Koronu, vedia pomôcť v ekonomike či pri vykonávaní opatrení, PRETOŽE SA UŽ NEMAJÚ ČOHO BÁŤ! Ani smrti z Korony, ani toho, že prenesú Koronu a zapríčinia smrť iným. Títo ľudia dokážu pomôcť aj v preťažených nemocniciach a tak zachrániť ľudské životy! Štát by toto mohol podporiť, aby pomohol zdravotníkom v našich nemocniciach.
 • Týchto 60% ľudí bude s najväčšnou pravdepodobnosťou figurovať medzi “nenakazenými” a keď bude dostupná vakcína, väčšina odborníkov bude tvrdiť, že ju títo ľudia “určite potrebujú”. Tieto vakcíny budú pre týchto ľudí zbytočné a iba sa prelejú peniaze do vrecák ľudí, ktorí ich vyrábajú.

Budem citovať pár ľudí z okolia:

 • “Ale veď vieš, ľudia nemôžu vedieť, že 20% ľudí je imúnnych, pretože potom by nedodržiavali karanténu” (Predajca rúšok)
 • “Určitým skupinám vyhovuje udržať systém strachu a na druhej strane ZÁMERNE NEZVEREJŇOVAŤ INFORMÁCIE, KTORÉ TENTO STRACH MOŽU OSLABOVAŤ.” (Novinár)
 • “Strach oslabuje imunitu” (Doktor)
 • “Vieme, že Korona tu je. Vieme aj o tom, že takéto podobné hrozby a choroby boli použité ako prostriedok na ľudí, aby bohatí zbohatli čím viac a bežní ľudia prišli o čo najviac. Aby bežní ľudia počkali v strachu až do konca a tým bohatí získali ešte viac peňazí a väčšiu moc.” (Obchodník na finančnom trhu)

 

A štát? Oficiálne inštitúcie? Skúste sa tam dovolať, či sa vám to podarí… Zatiaľ čo som skúšal, je to mŕtva cesta… Ale ani sa im nečudujem, na toto sme neboli pripravení.

Nechcem byť súčasťou tohto systému strachu.
Nechcem vidieť, ako slovenské zdravotníctvo zlyhá a politici povedia: Zomreli ľudia, zlyhal systém a my za to nemôžeme!

Protiopatrenia na zníženie úmrtnosti ľudí tu sú, dokonca lacné a dostupné pre veľkú časť Slovákov – ale keďže na tom nie je biznis, médiá ani politici o tom nehovoria…

 

Ako pomôcť viac ľuďom vyzdravieť?

 1. Mať dáta a pravdivé informácie o nakazených, chorých, ich diagnózach a liekoch (portál coronadatasource.org je na to k dispozícii).
 2. Bol by som veľmi zvedavý, čo by sa stalo, keby sme zobrali 50 ľudí chorých na koronavírus a natlačíme ich cesnakom, chrenom a zázvorom na tri dni. Cesnak obsahuje prirodzené antibiotikum alicín, zázvor obsahuje protizápalovú látku gingerol. Chren pomáha pri prechladnutí, chrípke, zápaloch horných dýchacích ciest, podporuje prekrvovanie, rozrieďuje väzký hlien, mierni dráždenie na kašeľ.
  Keď sa vyrábajú lieky z cesnaku, chrenu a zázvoru, prečo lekári nepredpisujú cesnak, chren a zázvor
  v prirodzenej forme?
 3. Zásaditá voda (s PH 8 a vyššie) je silný antioxidant. Jej vysoký účinok na obnovu imunity aj tela je klinicky dokázaný rôznymi medzinárodnými medicínskymi štúdiami. Preto ju mnohí nazývajú aj “živá voda”. Ako by pomohlo pár takýchto prístrojov v každej nemocnici? Cena jedného prístroja je maximálne 2000€, pričom dokáže vyrobiť hektolitre vody.

 

Hľadám odborníkov z medicíny, politiky, vlády, štátnej správy a médií. Priame osobné a telefonické kontakty. Ak poznáte niekoho osobne, dajte mi prosím vedieť.

Ak nepoznáte, pomôžte zdieľať tento príspevok.

Na to, aby strach zvíťazil a zbytočne zomrelo veľa ľudí, stačí iba, aby dobrí ľudia nerobili nič.

Share this post